KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13051243
nr 1305 1243
Lars Tärning
(1945-2025), Sverige
Oljemålning, Lars Tärning (f. 1945), Sverige. Citroner. Signerad, daterad 2012. Olja på pannå. Diameter: 26cm
Lars Tärning, svensk målare född i Norrköping 1945, död 2025.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 3 februari 2020
kl 20:43:20
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
Lars Tärning
Läs mer om Lars Tärning